Бизнес-Новости-Торговля-Инвестиции (можно читать через VPN)

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Де замовити відгуки на бренд?

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Форумчани, ось є таке питання, щодо того, що де взагалі можна замовити відгуки на бренд? Є гугл карти, там є наша відмітка, відгуків майже немає, навіть скажу так, що є п'ять і один із них поганий.

2

Є навіть сервіси, які можуть видалити подібний відгук, але буде важкувато і можливо навіть трохи по оплаті дорого, але заради такого просування можна спробувати.

3

Спробувати? Тобто, я заплачу і не факт що припустимо видалять цей відгук? Такі сервіси мені не потрібні, думаю ви розумієте, що це взагалі оплата, не зрозумій за що.

4

Klqrov написал(а):

Форумчани, ось є таке питання, щодо того, що де взагалі можна замовити відгуки на бренд? Є гугл карти, там є наша відмітка, відгуків майже немає, навіть скажу так, що є п'ять і один із них поганий.

Зрозуміло, що замовляти потрібно там, де є гарантія, та й до чого ще можна побачити гарне портфоліо, яке буде також доведено, що це саме цій компанії робота!

Я ось особисто не перший рік працюю з компанією з виробництва саме цих   crowdlinks.store/ua/  крауд посиланнь   Ціна на них не особливо висока, та й швидке виконання завдання, до того ж ви можете по своєму оформити ТЗ і поставити завдання в потрібний момент, та й також можна плавно роботу просувати.

[html]
<meta name="robots" content="noindex" />
[/html]

Отредактировано МУРЧИК (Вторник, 3 января, 2023г. 16:58:19)