Бизнес-Новости-Торговля-Инвестиции (можно читать через VPN)

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Бизнес-Новости-Торговля-Инвестиции (можно читать через VPN) » Медицина, красота салоны. Здоровье, лечение, спорт » Чи можна за аналізом крові на глюкозу сказати, чи є цукровий діабет?


Чи можна за аналізом крові на глюкозу сказати, чи є цукровий діабет?

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Скажіть, чи можна самому за аналізом крові на глюкозу, сказати, чи є цукровий діабет? Я робив аналіз, й у мене глюкози більше норми. Я дуже хвилююся . Адже цукровий діабет не можна вилікувати.

2

Не треба панікувати. Невелике підвищення рівня глюкози ще не означає, що у вас цукровий діабет. Пограничний рівень цукру може свідчити про то, що з'їли забагато солодкого чи навіть перехвилювалися перед здачею крові.

3

А ви точно нічого не вживали пере забором крові? Буває людина вип'є чай перед аналізом, навіть без цукру, а потім цукор буває і сім, і вісім. Треба ще правильно робити аналіз та готуватися до нього.

4

Мервин написал(а):

Скажіть, чи можна самому за аналізом крові на глюкозу, сказати, чи є цукровий діабет? Я робив аналіз, й у мене глюкози більше норми. Я дуже хвилююся . Адже цукровий діабет не можна вилікувати.

Доброго вечора. Також маю подібну проблему.
Через спадковість маю підвищений ризик цукрового діабет першого типу. Двічі на рік роблю аналіз крові на рівень глюкози. І ось в березні цього року на глюкометрі було десять. Одразу звернулася до сімейного лікаря, який дав направлення до лікаря ендокринолога. Там зробили більше аналізів, у тому числі на глікозильований гемоглобин, який також був підвищений. Це означає, що цукор такий у мене вже більше двох місяців.
Разом з лікаркою підібрали оптимальний для мене інсулін https://www.add.ua/ua/medicamenti/diabet/insulin/   та дозування.

[img]https://www.add.ua/media/catalog/product/cache/19343e866f5b15e8e8a3a38202601740/1/0/100_98_jpg.webp[/img]

Отредактировано Lilit (Четверг, 29 декабря, 2022г. 02:33:56)


Вы здесь » Бизнес-Новости-Торговля-Инвестиции (можно читать через VPN) » Медицина, красота салоны. Здоровье, лечение, спорт » Чи можна за аналізом крові на глюкозу сказати, чи є цукровий діабет?