Бизнес-Новости-Торговля-Инвестиции (можно читать через VPN)

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.Ищу хороший магазин тканей

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Ищу хороший магазин тканей для регулярных оптовых закупок.
Кто такой знает - прошу поделитесь контактами.
Спасибо

2

я бы и себе ткани взял...
нужно всю мягкую мебель перетянуть.

3

Я знаю один большой интернет-магазин с тканями Текстиль Контакт, у них можно найти любіе материалі по адекватнім ценам с доставкой.
Я недавно прикупила тут вот такую ткань 
   tk.ua/ru/catalog/vse-tkani/filter/tip-tkani=flis,trikotazh;ton=seryi,chernyi,zelenyi;tip-risunka=odnotonnye;plotnost=101-150,151-200,201-/     для пошива одежды. Хочу нашить вещей себе и детям, люблю шить и вроде не плохо выходит...

4

А где продаются не очень дорого хорошие швейные машины для ателье?

5

Казанов написал(а):

А где продаются не очень дорого хорошие швейные машины для ателье?

Моя жена долго искала, где купить профессиональную швейную машинку   xn----8sbemauadnrif7ki4b.com.ua/40-shvejnye-mashiny   В результате, почитала отзывы в интернете, и заказала в интернет магазине "Швейкин". Обошлась она ей выгодно, получила большую скидку. Очень довольна своим выбором! Так что смотрите ассортимент на данном сайте, это уже проверенный продавец, и ассортимент там шикарный.

6

Я почала шукати, де можна купити тканину для весільної сукні. Я шукала скрізь: в магазинах мого міста, онлайн... Але мені здається, що я трохи загубилася серед усіх цих варіантів. Хочеться чогось особливого, можливо, навіть дизайнерського, але без космічних цін. Чи має хтось досвід у цьому або знає місця, де можна знайти щось унікальне?

7

Розумію ваше занепокоєння і бажання знайти ідеальну тканину, що втілить вашу мрію в життя. Світ тканин безмежний і чарівний, але знайти той правильний магазин може бути викликом. Я можу вам порадити один чудовий ресурс, де можна купити тканину для плаття https://wed-style.com.ua/ua/shop/ , яке стане втіленням вашої мрії. Їх вибір дійсно вражає – від класичних шовків до унікальних дизайнерських тканин, які не зустрінеш на кожному кроці. Що особливо подобається мені як дизайнеру, так це те, що вони пропонують тканини різної текстури та кольору, здатні задовольнити найвимогливіші запити будь-якої нареченої. Важливо також звернути увагу на якість – тут ви зможете знайти тканини, які не лише виглядають розкішно, але й відчуваються так само на дотик. Моя порада: не бійтеся експериментувати з текстурами та візерунками, адже саме у цьому криється унікальність вашої сукні.