Бизнес-Новости-Торговля-Инвестиции (можно читать через VPN)

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Який ноутбук купити?

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Привіт, я шукаю ноутбук для роботи в офісі. Мені потрібен легкий та водночас потужний ноутбук з доброю батареєю.
Яку модель ноутбука ви порекомендуєте? Буду вдячний за допомогу та рекомендації.

Отредактировано rutger (Вторник, 7 марта, 2023г. 15:20:43)

2

Привіт! Якщо вам потрібен ноутбук для роботи з офісними програмами, то я б порадив звернути увагу на процесор і оперативну пам'ять. Найбільш оптимальним варіантом буде процесор з серії Intel Core i5 або i7 із 8-16 ГБ оперативної пам'яті.

3

yucon написал(а):

Привіт! Якщо вам потрібен ноутбук для роботи з офісними програмами, то я б порадив звернути увагу на процесор і оперативну пам'ять. Найбільш оптимальним варіантом буде процесор з серії Intel Core i5 або i7 із 8-16 ГБ оперативної пам'яті.

Дякую за допомогу. А які бренди та моделі варто розглянути? Який розмір екрану та додаткові опції є важливими для роботи з документами? Де порадите вибирати?

4

Щодо брендів, можна розглянути Dell, HP, Lenovo або Asus, ці бренди зазвичай мають хорошу якість та надійність. Зазвичай, для роботи з документами важливим є достатній розмір екрану, тому я б порадив звернути увагу на ноутбуки з діагоналлю від 14 дюймів. Окрім того, ще одним важливим фактором може бути живлення, чи достатньо акумулятору для вашої роботи в дорозі.
Раджу глянути на ноутбуки https://zhuk.ua/noutbuky/ в інтернет магазині Жжук.  Їх асортимент досить широкий, тому ви зможете знайти ноутбук, який відповідає вашим потребам. Крім того,там адекватні ціни, багато пропозицій зі знижками.

5

Ещё недавно для дам предлагали купить именно розовый ноутбук  :idea:  Не знаю, как такой будет смотреться в офисе, но на мартовские праздники, думаю, стоит попробовать купить дражайшей половинке подобный прибамбас.

6

Рань hp рулил, потом, вроде Asus 😏

Подпись автора

Век живи - век учись  :writing: